Stolička štokrle

SKLADOM

Ručne vyrobená z prírodného dreva v Českej Republike. Bola navrhnutá tak, aby priviedla nohy do optimálnej polohy imitujúcej drep pri vyprázdňovaní na WC. Tento princíp je podporený vedeckými štúdiami a pomáha predchádzať zdravotným problémom ako zápcha či hemoroidy, a uľavovať ich príznakom.

od 55,00

30 DNÍ NA VYSKÚŠANIE

Podrobnosti o produktoch

TRADIČNÁ ŠTOKRLA

  • Lakovaný vodeodolný povrch
  • Protišmykové korkové podložky
  • Výrez pre zasunutie pod záchod
  • Masívne borovicové drevo
  • Nosnosť 150 kg
  • Vyrobená s pomocou ľudí s postihnutím v dielni Nádej

ROZMERY: výška 18 cm, šírka 42 cm, dĺžka 23 cm šírka výrezu pre záchod cca 20 cm

SKLADOM. DORUČENIE DO 5 DNÍ.

MODERNÁ ŠTOKRLA

  • Všetky prednosti tradičnej štokrle
  • Súčasný minimalistický dizajn
  • Masívne smrekové drevo
  • Vyrobená českým stolárom

ROZMERY: výška 20 cm, šírka 43 cm, dĺžka 23 cm šírka výrezu pre záchod cca 22 cm

SKLADOM. DORUČENIE DO 5 DNÍ.

RUČNÁ PRÁCA

100% PRÍRODNÁ

TRADIČNÝ DIZAJN

Skúste si štokrlu úplne bez rizika!

Pokiaľ štokrla výrazne nezlepší vaše vyprázdňovanie už pri prvom použití, pošlite nám ju naspäť a my Vám bez otázok vrátime peniaze vrátane poštovného.

ZÁRUKA

30 dní na vyskúšanie

DORUČENÍ

do piatich pracovných dní

ZABALENO

ekologicky bez plastu

Na čo sa ptáte?

Ako je štokrla vysoká a široká?

Optimálne rozmery sme dlho hľadali a testovali. Tradičná štokrla je 18 cm vysoká a 42 cm široká a 23 cm hlboká. Zmestia sa na nej aj poriadni chlapi s veľkými nohami, už ju otestovalo vyše 2000 ľudí. Unesie až 150 kg. Viac sme neskúšali :-)

Moderná nebo tradičná?

Moderná varianta je o 2 cm vyššia než tradičná. Šírka a hĺbka je rovnaká. Má širší základňu a je tedy o niečo stabilnejší. Unesie tiež až 150 kg.

Zmestí sa mi pod záchod?

Horná doska štokrle je vyrezaná tak, aby išla zasunúť pod záchod, keď sa práve nepoužíva. Pokiaľ máte robustný dizajnový záchod so širokou základňou, štokrla tam zrejme zasunúť nepôjde. Môžete ju dať vedľa záchodu, je malá a toľko miesta nezaberie.

Zažite zdravotné výhody drepu a vlastné črevo.

55,00

30 DNÍ NA VYSKÚŠANIE

SKLADOM. DORUČENIE DO 5 DNÍ.

55,00

30 DNÍ NA VYSKÚŠANIE

SKLADOM. DORUČENIE DO 5 DNÍ.

Často kladené otázky

Optimálne rozmery sme našli po dlhom testovaní a skúsenostiach s desiatkami užívateľov. Tradičná štokrla je 18 cm vysoká a 42 cm široká. Moderná je o 2 centimetre vyššia.

Horná doska štokrle je vyrezaná tak, aby sa elegantne zasunula pod záchodovú misu, keď ju práve nepoužívate. Šírka výrezu je u oboch dizajnov zhruba 20 cm. Pokiaľ máte robustný dizajnový záchod, štokrla sa pod neho pravdepodobne nebude dať zasunúť. Veľa miesta ale nezaberie, takže ju môžete skladovať hneď vedľa záchodovej misy.

Štokrlu sme testovali s viac ako 200 ľuďmi. Od drobných slečien po poriadnych chlapov. Výšku štokrle sme zvolili tak, aby sa hodila pre všetkých. Ani veľmi malá, ani veľmi veľká. Štokrlu na mieru bohužiaľ nevyrábame. Je možné si ju ale akokoľvek podložiť alebo upraviť k obrazu svojmu.

Bez obáv, na to sme tiež mysleli. Povrchová úprava štokrle je vodeodolný lak, ktorý ľahko obstojí voči bežnému špliechaniu v kúpeľni. Pre istotu len utrite štokrlu toaletným papierom a nemáte sa čoho báť.

Dopodrobna sme skúmali všetky dostupné výskumy v oblasti čreva ešte predtým, než sme sa pustili do navrhovania. Zdravotné výhody drepenia na záchode boli preukázané niekoľkými nezávislými štúdiami. Môžete si ich prečítať v našej sekcii o zdraví. Podľa výskumu sú záchodové stoličky ako štokrla najlepšou alternatívou k úplnému drepu. V niektorých prípadoch je drep so stoličkou dokonca zdravší než úplný drep. Štúdie z Izraele , 2003, štúdie z Japonska , 2010 , štúdie z Pákistánu , 2013.

Presne tak. Pokiaľ si nie ste istý, či Vám štokrla bude vyhovovať, môžete si ju objednať a vyskúšať na 30 dní bez rizika. Pokiaľ Vám z akéhokoľvek dôvodu nebude štokrla sedieť, jednoducho ju v priebehu 30 dní kedykoľvek vrátite do krabice, pošlete nám ju naspäť a my Vám vrátime peniaze späť na účet. Chceme aby všetci naši užívatelia boli spokojní, a nechceme predávať zajaca vo vreci.

Máte na nás nejaké ďalšie otázky?

Vyplňte formulár nižšie a my sa vám do 24 hodín ozveme.

Váš dotaz bol úspešne odoslaný. Ozveme sa vám čo nevidieť!

CHYBA. Ospravedlňujeme sa.

Napíšte nám prosím vašu otázku na e-mail stokrle.eu@gmail.com.